Meditační hudba

Mystickou meditaci rozšířeného vědomí do intuice si lze představit bez lecčehos, ale bez božské meditační hudby nikoliv. Děkuji dr.Grofovi a jeho žákovi Mgr.Vančurovi, že mě v holotropním dýchání naučili, jak do tranzu rozšířeného vědomí. Vančura nám hudbu pouštěl hodně nahlas, se zesílenými basy a mělo to velký efekt. Neuvěřitelně zdokonalené vnímání a chápání, a rychlé k tomu… Božská Tvořivost, Genialita, lidem zcela nedostupná.

 Hudba, božsky prožívaná, jakoby řídila tranzovní děje! Bez ní se božského nedovoláte a meditace v tichu je jen pustou prázdnotou ducha bez života. Tvorba, ne prázdno, protože Absolutno je základem Všeho. Na rozdíl od všeobecně vžitých představ to té Bůh nepřijde nikdy! Nechte božské zaznít, ale nepřekážejte mu myšlenkami, jsou zbytečné, překážející. To je to pravé ticho! Božské vám ukáže, jak věčně a dokonale Tvoří. Meditační hudba proto musí mít božské archetypy.

Zlaté období šedesátých let je však bohužel DÁVNO pryč, i devadesátá léta, jim trochu podobná, jsou už daleko. Kvalita zpěvu a nových zpěváků silně poklesla. Ani pěvecká virtuozka Lisa Gerrard, která dříve zpívala ve skupině Dead Can Dance, už nezpívá tak dobře. Inu temná noc duše se podepíše na každém, kdo v tomto oboru pracuje. Duchovní vývoj není žádna selanka.

Musíme vystačit s tím, co už máme nahráno. Na prvním místě je Výběr z výběru toho nejlepšího pro nejčastější meditace, v kterých zpěv božské Lisy hraje hlavní roli. Tady si můžete toto zlato stáhnout ve 36 MB. Ovšem pozor, skladby č.2 a 3 výběru jsou chráněny a některé přehrávače je proto nepřehrají, Zkuste tento. Nebo tento univerzální přehrávač. Zejména starší verze je přehrají, nebo i obyčejné radiopřehrávače.

Spolehlivě jako setting přivolává božskou intuici páté dimenze, v podstatě svět bohů. Je to tedy důležitá součást mystiky. Mnohokrát tento výběr prověřil své kvality i jako hudba pro holotropní dýchání.

Vyšší stupně intuice přivolává elektronická meditační hudba, např. výběr Petra Pinose sféru božstev, tedy Nadjá. Ještě vyšší volá nirvanickou úroveň, tedy Boha, Átma, Brahma Další meditační hudbu vhodnou pro vysoké božské dimenze si můžete stáhnout ze čtvrté kapitoly na http://yuung.sweb.cz/

Všechny tyto skladby jsou zkomprimovány tolik, aby nedosáhly kvality originálu. Některé jsou jen mono. Pro orientaci to však stačí. Můžete použít výše uvedený přehrávač.

Jako bezednou zásobu různé hudby a filmů v plném datovém toku je možno využít serveru www.FilesTube.com  a www.uloz.to případně http://sdilej.cz

 

Jestli chcete sami vyzkoušet co hudba umí, tak si odtud můžete stáhnout alba, např. výtečná je např. Crown Chakra pro vyšší dimenze např.zde:

https://www.uloz.to/!bYdg1Fyv/crown-chakra-mp3

 Nové skupiny si můžete z vám již známých zjistit na Last.fm nebo Spotify

 

Další meditační hudbu si můžete poslechnout zde.

 

U Amazona si můžete poslechnout ukázky skladeb a zjistit, která alba jsou vydána.

 

Zvu vás do světa prožitků božských pocitů, vizí a myšlenek, světa Poznání…. A další zkušenosti   Případně i blog zde.

 

Pokud máte dobra alespoň 70% a duševní stabilitu, channeling se můžete naučit i sami, ač je na webu množství kursů:http://intuice.mysteria.cz/2017/07/jak-uvidet-boha-krok-za-krokem/ .

 

Další stránky

Zpět